trwa wczytywanie...
Pendrive z nadrukiem

Pendrive z nadrukiem

  • pendrive aluminiowy 16 lub 32gb z grawerem
  • bezpłatna wizualizacja
  • rozmiar nadruku 25mm x 12mm
  • wymiary pendriva 5,6 x 1,9 x 1,0cm
  • mały uchwyt przymocowany do obudowy pozwala przypiąć urządzenie do smyczy lub breloka

ZAMÓWIENIE

Wybierz przed zamówieniem:
Cena produktu uwidoczniona na stronie internetowej Drukarni podana jest w złotych polskich (PLN) i stanowi cenę netto. Cena brutto jest wskazywana w Formularzu Zamówienia i uwzględnia wszystkie składniki, w tym podatek VAT.
Przesuń tabelę aby zobaczyć więcej
Pendrive 16GB Pendrive 32GB
10
345 zł
395 zł
20
555 zł
660 zł
30
660 zł
760 zł
40
830 zł
1000 zł
50
1030 zł
1235 zł

Pendrive z nadrukiem


Termin realizacji wynosi 5-6 dni roboczych.

Pendrivy z nadrukiem to ekskluzywny i nowoczesny gadżet reklamowy. Są praktycznym i estetycznym nośnikiem pamięci zewnętrznej. Mogą być wykorzystywane zarówno do celów prywatnych jak i biznesowych, co czyni je świetnym narzędziem do kreowania wizerunku firmy. 

Posiadamy kilka kolorów pendrivów do wyboru: biały, czarny, czerwony, niebieski, zielony, żółty i pomarańczowy. Wykonujemy grawery jednostronne lub dwustronne.  Dodatkowo, pendrivy posiadają mały uchwyt, przymocowany do obudowy, który pozwala przypiąć urządzenie do smyczy lub breloczka. Rozmiar nadruku wynosi 25x12 mm, wymiary produktu to 56x19x10 mm. Realizujemy zamówienia już od 10 sztuk.

Nasza drukarnia posiada do wyboru pendrivy plastikowe, metalowe i drewniane w klasycznych kształtach oraz w formie karty kredytowej. Do wyboru różne pojemności oraz opakowania i pudełka w których możemy umieścić nasz gadżet. W sprawie wyceny prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Po otrzymaniu szczegółów szybko przygotujemy wycenę i zaproponujemy najlepsze rozwiązanie. 

Oferujemy bezpłatną wizualizację nadruku umieszczanego na pendrivie.

Na terenie Krakowa oferujemy darmową dostawę (niezależnie od formy płatności). Na terenie Polski wysyłamy za darmo zamówienia kurierem (w przypadku płatności z góry).

Formularz kontaktowy

 

Wyślij