trwa wczytywanie...
Bluzy z nadrukiem

Bluzy z nadrukiem

  • bluzy Fruit of the Loom z nadrukiem w technologii sitodruku
  • bezpłatna wizualizacja
  • rozmiar nadruku 297x210 mm
  • rozmiary od S do XXL

ZAMÓWIENIE

Wybierz przed zamówieniem:
Cena produktu uwidoczniona na stronie internetowej Drukarni podana jest w złotych polskich (PLN) i stanowi cenę netto. Cena brutto jest wskazywana w Formularzu Zamówienia i uwzględnia wszystkie składniki, w tym podatek VAT.
Przesuń tabelę aby zobaczyć więcej
bluza bluza z kapturem bluza na zamek z kapturem
10
670 zł
640 zł
775 zł
20
960 zł
1150 zł
1500 zł
30
1435 zł
1680 zł
2150 zł
40
1840 zł
2170 zł
2790 zł
50
2270 zł
2675 zł
3480 zł

Bluzy z nadrukiem


Termin realizacji zamówienia wynosi 5-6 dni roboczych.

W naszej ofercie posiadamy bluzy Fruit of the Loom, nie tylko te klasyczne, ale również z kapturem oraz na zamek z kapturem. Na bluzach wykonujemy nadruk sitodrukowy, może on znajdować się na lewej piersi, prawej piersi, na plecach, na karku, na prawym rękawie lub na lewym rękawie.

Klasyczna bluza posiada bezszwowy ściągacz przy szyi, taśmę wzmacniającą od ramienia do ramienia, ściągacze przy mankietach i u dołu bluzy, podwójny szew wokół wykroju ramion i szyi oraz nie posiada szwów bocznych.

Bluza z kapturem posiada dwuwarstwowy kaptur ściągany płaskim sznurkiem w kolorze bluzy, prosto wszyte rękawy, naszywane kieszenie, ściągacz przy rękawach i u dołu bluzy, podwójny szew wokół wykroju szyi, nie posiada szwów bocznych.

Bluza na zamek z kapturem posiada kryty zamek zwiększający możliwość zdobienia, dwuwarstwowy kaptur z płaskim sznurkiem w kolorze bluzy, taśmę na karku, dwie kieszenie z przodu, ściągacze u dołu bluzy i rękawów z dodatkiem Lycry. 

Projektowanie grafiki umieszczanej na bluzach wykonujemy bezpłatnie. 

Na terenie Krakowa oferujemy darmową dostawę (niezależnie od formy płatności). Na terenie Polski wysyłamy za darmo zamówienia kurierem (w przypadku płatności z góry).

Formularz kontaktowy

 

Wyślij